ŠPANĚLSKO

Každý rok jezdím s prarodiči a mojí mladší sestřenicí k moři a protože španělštinu volba byla jasná. 5. srpna jsme vyjeli směr letiště Praha (z Brna jsme letět z nějakého důvodu nemohli), let trval něco málo přes 2 hodiny a uběhl jako voda. Přiletěli jsme v noci, vyzvedli jsme si kufry a šli jsme na parkoviště, kde nás čekal autobus.

Z hotelu jsme byli všichni v šoku (samozřejmě v dobrém slova smyslu). Bydleli jsme v bungalovu, kde bylo hodně místa, a přestože jsme měli all inclusive , byla tam malá kuchyňka s ledničkou. Další den ráno jsme prozkoumávali hotel, vlastně to byla taková hotelová vesnička, protože měl hodně bungalovů, mezi kterými vedla nádherná palmová ulička, do které jsem se v průběhu dovolené úplně zamilovala. Každé ráno děda zabral 4 místa u bazénu (místa u moře byla za poplatek) součástí byli i animační programy, do kterých se zapojovali dokonce i dospělí, ale protože byli ve francouzštině (hotel byl plný Francouzů), tak jsme vždy jen pozorovali. Moře bylo přes ulici, a tak když jsme měli chuť, šli jsme si zaplavat. Jídlo bylo také naprosto famózní a tak jsme se cítili jako v sedmém nebi. Večer po večeři jsme se na jiných dovolených chodívali podívat do města, ale protože jsme bydleli v takovém malém, ničím nezajímavém městečku, kde byli jen hotely, tak jsme seděli u večerních animačních programů, u kterých jsme se rozhodně nenudili.

Během dovolené jsme absolvovali také jeden výlet na Gibraltar, kde jsme si prohlédli město a autobusem jsme vyjeli na Gibraltarskou skálu, kde sídlili roztomilé opičky s mláďátky.

Kačka