Hned úvodem bych vás, naši milí čtenáři, chtěl přivítat v této rubrice. Bude se týkat her jak počítačových, tak i konzolových. Nebudou tu však jen informace o hrách, ale i o videoherním světě a o novinkách v něm. Přeji vám příjemné čtení.

Je duben, a to znamená, že zhruba za dva měsíce (13.- 15. června) proběhne E3 2017, největší herní akce tohoto roku. Předpokládá se, že většina herních vydavatelů na ní představí své nové tituly. Největší pozornost však, podle mého názoru, připadne novému Xboxu Scorpio, který by měl vyjít letos na podzim nebo v zimě, a přinést nám hraní ve skvělém 4K.

Dále se na E3 očekává představení několika nových her (jak jinak). Jednou z nich, která je již potvrzená, bude Star Wars Battlefront 2 od EA. Já osobně doufám, že dojde k představení a oznámení data vydání nového South Parku, jehož vydání se zpozdilo. Dále by bylo doslova úžasné, kdyby došlo k oznámení vydání Kingdom Come: Deliverance od Warhorse studios, což je česká rpg hra z prvního pohledu, která má hodně dobré předpoklady.

A v neposlední řadě se očekává oznámení Red Dead Redemption 2, což je westernové GTAčko od Rockstaru.

Nově vydané hry:

LEGO City: Undercover

Sniper: Ghost Warrior 3

Guardians of the Galaxy

Syberia 3

Outlast 2

Warhammer 40 000: Dawn of War III

Little Nightmares

 

Viki