Jste předurčeni vést úžasný život!

Jste předurčeni k tomu, mít všechno, co máte rádi, milujete a po čem toužíte. Vaše práce vás má nabíjet vzrušením, máte dosahovat věcí, kterých dosáhnout opravdu chcete. Vztahy s vaší rodinou a přáteli mají být naplněny štěstím. Máte zažívat splnění svých snů-všech! Když chcete cestovat, máte cestovat. Pokud se chcete naučit tančit, plachtit nebo mluvit italsky, je vám už dopředu dáno tyto věci zvládnout. Pokud byste rádi dělali hudbu, byli vědcem, podnikatelem, vynálezcem, umělcem, rodičem, čímkolí, čím byste být chtěli, jste předurčeni k tomu, tím být!

Každé ráno, když se probutíte, byste měli pociťovat vzrušení, protože víte, že tento den bude plný báječných věcí. Jste předurčeni k tomu, smát se a radovat, cítit se silní a v bezpečí. Jste předurčení mít ze sebe skvělý pocit a vědět, že jste jedineční. Samozdřejmě vás v životě potkají překážky a i ty jsou předem dané, protože vám pomáhají růst, ale vy máte vědět, jak problémy a potíže překonávat. Máte vítězit! Máte být šťastní! Máte vést úchvatný život!

Nenarodili jste pro to, abyste jen bojovali. Nenarodili jste se do života, v němž jsou okamžiky radosti vzácné a vzdálené. Nenarodili jste se kvůli tomu, abyste pět dní v týdnu ve škole či v práci trpěli a zažívali kratičké záblesky štěstí jen o víkendech. Nenarodili jste se do života s omezeným množstvím energie, kdy se každý večer cítíte vyčerpaní. Nenarodili jste se jen proto, abyste si dělali starosti nebo se něčeho báli či abyste trpěli. K čemu by potom takový život byl? Jste předurčeni k tomu, zažívat život v jeho plnosti a mít všechno, co si přejete, a zároveň být plní radosti, zdraví, vitality, vzrušení a lásky, protože takhle vypadá úchvatný život!

Život vašich snů, všechno, čím byste rádi byli, co byste rádi dělali nebo měli, vám bylo odjakživa blíž, než jste tušili, protože získat všchno, co chcete, máte přímo v sobě.

Život je mnohem snažší, než si myslíte, a jakmile pochopíte, jak funguje a jakou moc v sobě máte, budete zažívat zázrak života v jeho plnosti - a pak budete mít život opravdu úchvatný!

Neboť tedy zázrak vašeho života započne.

Když si uvědomíte ten velkolepý zákon, začnete si uvědomovat také to, jak neuvěřitelnou moc máte a že jste schopni si myšlenkami PŘIVOLAT báječný život.

Bez ohledu na to, kde se nacházíte a jak těžké se vám věci můžou zdát, neustále postupujte směrem k velikosti. Bez ustání.

Štěstí závisí jen na nás.